سفارش تبلیغ
صبا ویژن

6 اقدام طلایی بعد از ساخت فروشگاه اینترنتی

 

فعال‌سازی مغازه اینترنتی نو نخستین عمل میباشد. بعد از آنکه مغازه شما ساخته شد بایستی طراحی سایت در مشهد  مشتریان را به خویش جذب فرمایید. ولی چه‌گونه؟ آیا جذب مشتریان پس از راه‌اندازی وبسایت فروشگاهی کافیست یا این که بایستی اقدامات دیگری نیز انجام دهم؟ ما درین محتوا 6 مبادرت طلایی بعداز ساخت‌و‌ساز مغازه اینترنتی را ذکر کرده ایم تا به سوال ها شما در این مورد جواب داده خواهد شد.

 

امروزی تصور کنید!

در صدر مورد نیاز میباشد که شیوه اندیشه خویش را تغییر تحول دهید. اکثر کسانی که مغازه اینترنتی خویش را فعال‌ساز‌ی می نمایند، در بازار سنتی نیز عمل دارا هستند. مردم آنان فقط مبادرت به فروش در وب کرده اند و گمان می نمایند با به عبارتی اندیشه سنتی خویش میتوانند در‌این بازار نیز شناخته شوند. بایستی به شما بگوییم که لازمه پیروزی در‌این مسیر این میباشد که علاوه بر تغییر تحول در مدل فروشتان، تامل خودتان را نیز امروزی فرمایید. 

 

درین روزهایی که به جهت محدودیت ها بیشتر فروشگاه ها تعطیل بودند، خرید از اینترنت رویش متعددی داشت. البته فروشنده هایی را مشاهده کردم که فروش اینترنتی خط مش انداخته بودند ولی با به عبارتی نحوه کسب و عمل سنتی! مثلا دکان داری مبادرت به فروش در اینستاگرام کرده بود، هنگامی که به وی سفارشی داده می‌شد، ساعتی را برای مشتریان معین می کرد که برای تحویل توصیه خویش به دکان مراجعه نمایند! قطعا شما هم تعجب کردید، ولی اکثری از صاحبان کسب و عمل به خیال و خاطر خویش فروش اینترنتی رویه انداخته اند، ولی مورد های موردنیاز برای آن را به خیر مهیا نکرده اند.

 

براین اساس بعداز آنکه قصد به فروش اینترنتی گرفتید، همگی  جوانب را در لحاظ بگیرید. رقابت در‌این بازار زیاد میباشد و عموم هنگامی به وب سایت فروشگاهی شما جذب خواهند شد که شایسته ترین سرویس ها را به آنان ارائه دهید.

 

 

 

اقدامات مورد نیاز بعد از ساخت‌و‌ساز مغازه اینترنتی

اشخاص متعددی بعد از آنکه محصول ها خویش را در دکان می دهند، تصور می نمایند که بایستی اعجاز ای حادثه بیفتد و مشتریان به دکان آن ها جذب شوند. به همین برهان بعد از مدتی که به سود دلخواه نمی‌رسند با ما تماس می گیرند و از این موقعیت گلایه دارا هستند. البته چرا این واقعه برای آنان می افتد؟ چه اقداماتی بایستی انجام میدادند؟ 

 

 

1. ترغیب مشتری برای خرید

وقتی که مشتری برای خرید به دکان شما میاید، کل سعی خویش را میکنید تا شایسته ترین خلق را با وی داشته باشید. به خیر و خوبی او‌را ارشاد می‌کنید و مطابق با نیاز وی محصول ها را نشان می دهید و خصوصیت های آنان‌را نیز به خیر ذکر می‌کنید. در پایان اندک تخفیفی به آنان می دهید تا توشه دیگر نیز به شما مراجعه نمایند.

 

کلیه آنچه گفته شد بایستی در دکان اینترنتی نیز صورت پذیرد. شاید بگویید که ما با مشتری به طور بدون واسطه رابطه نداریم، چیکار کنیم؟ 

 

کلیه دکان های اینترنتی برای محصول ها خویش بخشی را به عنوان توضیحات دارا‌هستند، بایستی تلاش فرمائید توضیحات دیدنی و بی نقص ارائه دهید. گذاشتن تصویر فرآورده به تنهایی کفاف نمیدهد، توضیحات بایستی به طوری باشد که مکان هیچ سوالی برای مشتری نماند. در محتوا فراگیری تایپ کردن توضیحات کالا شما‌را بی نقص ارشاد کرده ایم. 

 

بایستی با مشتری تعامل برقرار فرمایید. همان طور که در فروش به طور حضوری برای مشتری وقت می‌گذارید، در فروش آنلاین نیز می بایست به مشتری اعتنا نمائید. در مغازه خویش قابلیت و امکان سوال و جواب و ارائه ایده ها را فعال نمائید. درصورتی که مشتری نتواند جواب سوالهای خویش را اخذ نماید، از شما خرید نخواهد کرد. صحیح مثل هنگامی که به دکان ای رجوع‌نمایید و فروشنده به شما توجهی نکند! تعامل با مشتری و قابلیت چت آنلاین مزایای دیگری نیز دارااست که در چت آنلاین ابزاری برای ارتقاء فروش به آن ها اشاره کرده ایم. همینطور می‌توانید فروشگاهی را گزینش نمایید که‌این قابلیت و امکان را داشته باشد و مغازه ساز اینترنت پویا قابلیت و امکان چت آنلاین و خدمت پیام کوتاه را برای مغازه ساز خویش ساخت‌و‌ساز نموده است.

 

 

 

2. برای دکان خویش مشتری پیدا نمایید

بعد از آنکه تولید ها را وارد کردید و به خیر و خوبی نیاز های مشتری را در وبسایت خویش جواب دادید، می بایست برای مغازه خویش مشتری پیدا فرمائید. وقتی که شما فروشگاه دارید، رقیبان شما کاسب ها اطرافتان می باشند. ولی یک مغازه اینترنتی رقیبانی از سراسر مرزو بوم خواهد داشت. براین اساس نیاز دارید که در فضای مجازی تبلیغات انجام دهید. تبلیغ خوب وجذاب می‌تواند مشتریان متعددی را به خویش جذب نماید. ولی برای اینکه تبلیغات شما اصولی باشد مایحتاج میباشد که اطلاعاتی در این باره کسب نمائید، در نوشته ی علمی طرز تبلیغ دکان اینترنتی راجع به این زمینه دعوا کرده ایم.

 

 

 

3. جلب اعتماد مشتریان

پس از آنکه مشتریان را به خویش جذب کردید، ممکن میباشد گشوده هم تعداد متعددی به شما اعتماد نکنند. به همین عامل با راه‌های متفاوت می بایست اعتماد آنان‌را به خویش جلب نمائید. او‌لین گام صداقت با مشتری میباشد. در حالتی که فرآورده شما ضعفی داراست، آن را به مشتری بگویید. با این فعالیت اعتماد اورا جلب خواهید کرد. دومی گام داشتن علامت الکترونیکی میباشد. این آرم تاثیر متعددی در جلب اعتماد مشتری داراست. برای اطلاع از طرز اخذ ای نشانه می‌توانید نوشته‌ی‌علمی راهنمای تصویری اینماد را مطالعه فرمایید. 

 

سو‌مین گام ضمانت محصول و سرویس ها بعد از فروش میباشد. جزئیات این سرویس ها را در وب سایت خویش به طور بی نقص مطرح نمایید و به آن پایبند باشید.

 

 

 

4. ساخت‌و‌ساز محتوا و بهینه سازی دکان

مهمترین کاری که از به عبارتی در آغاز می بایست به آن اعتنا نمائید و به طور مداوم انجام دهید، seo و ساخت و ساز محتوا میباشد. محتوا در واقع هر چیزی میباشد که در تارنما قرار می دهید. از تصاویر و ویدیوها گرفته تا توضیحات تولیدات. محتوای کیفیت بالا 

 

باعث میشود مشتریان به شما جذب شوند. از آنجائیکه یوزرها تارنما با یاری ساخت‌و‌ساز محتوای استفاده کننده پسند داده ها متعددی را اخذ می نمایند، بیشتر هم برای خرید ترغیب خواهند شد. برای ساخت‌و‌ساز محتوای کیفیت بالا مطالعه 8 رویکرد برای ساخت محتوای وبسایت فروشگاهی را توصیه می‌کنیم. پس از آنکه ایجاد محتوا انجام دادید، وقت آن رسیده میباشد که از نگاه seo آن را نظارت فرمائید. هنگامی که محتوای شما seo خواهد شد و در موضع اولیه گوگل قرار بگیرد، نرخ کلیک به تارنما شما نیز ارتقا میابد.